حجت الاسلام والمسلمین سرشار امام جمعه موقت چهارباغ: آمریکا، رژیم صهیونیستی و ایادی آنها در منطقه آرزوی محقق شدن معامله قرن را به گور خواهند برد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ

حجت الاسلام والمسلمین سرشار خطیب موقت جمعه چهارباغ در خطبه های نماز جمعه این هفته چهارباغ عنوان داشت:

از حضور بسیار پرشور مردم چهارباغ در راهپیمایی روز جهانی قدس صمیمانه تشکر میکنم.  آرمان فلسطین همان ایستادگی و مقاومت علیه اشغالگران صهیونیستی است که امروز مورد حمایت همه ملت‌های آزاده و مسلمانان است.

 قدس شریف به عنوان اولین قبله مسلمانان بیش از ۷۰ سال است که مورد ظلم و ستم واقع شده و در این میان راهپیمایان در روز جهانی قدس در ۱۰۰ کشور جهان و ۹۵۰ نقطه ایران نفرت خود را از اسرائیل غاصب اعلام و از ستمدیدگان حمایت کردند.

برگزاری راهپیمایی‌های روز قدس در طول ۴۰ سال گذشته جبهه مقاومت را در فلسطین ، لبنان و سوریه تقویت کرده است و نتیجه و ثمره مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی سبب شد که نه تنها از شعار نیل تا فراتش باز بماند بلکه امروز نگران موجودیت خودش در جغرافیای کنونی است. ان شاالله طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع عرب متطقه این آرزوی معامله قرن را را نیز به گور خواهند برد.

یاد و خاطره شهدای 15 خرداد گرامی باد. 15 خرداد به همه ما درس استقامت و مبارزه می‌دهد. امام راحل دارای اندیشه ای بلند بود و امروز وظیفه ما این است که حافظ اندیشه و منظومه فکری ایشان باشیم و مواظب باشیم ایده‌های ایشان تحریف نشود.

 ۲۱ خرداد ماه سالروز شهادت آیت الله سعیدی است. نگرش آیت‌الله سعیدی به مسائل سیاسی ایران و جهان از همان زاویه‌ای بود که حضرت امام به آن توجه داشت. او آمریکا و اسرائیل را دشمنان اصلی اسلام و ایران می‌دانست و چاره اصلی کار را در ریشه‌کن کردن و بریدن پای این دو از منطقه و ایران می‌دانست.یاد و خاطره این شهید معزز گرامی باد.

11

11

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا سرشار نائب رئیس شورای اسلامی شهر

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ