درپی خلق حماسه یی بی نظیر در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن97 شورای اسلامی شهر و دکتر عطایی شهردار چهارباغ از حضور با شکوه مردم تشکر و قدر دانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرچهارباغ متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف چهارباغ
حضور با شکوه شما مردم شريف و ولايت مدار در راهپيمايي يوم ا… 22 بهمن بيانگر عشق و علاقه به انقلاب اسلامی، پيوند مستحکم با نظام اسلامی و همراهی با رهبر فرزانه و حكيم انقلاب و نشانه هوشياري و آمادگي كامل در عرصه دفاع از اسلام عزيز، ارزش هاي انقلاب اسلامي و دفاع همه جانبه از منافع ملي بود و این واقعیت را اثبات کرد که دشمنان نظام و انقلاب علی رغم همه تهدیدات و توطئه های گسترده هرگز نتوانسته اند در صفوف فشرده ملت بزرگ ايران كوچكترين رخنه اي ايجاد نمايند و اراده پولادین آنها را متزلزل کنند و در آینده نیز قطعا نخواهند توانست.
شما مردم آگاه و هوشیار ثابت کردید كه هرگاه و هرجا پای منافع و مصالح اسلام و انقلاب و كشور اسلامي به میان آیید همچون چهل سال گذشته از عمر پر بركت انقلاب اسلامي و بلکه استوارتر از همیشه، بدون توجه به مذهب و قومیت و … ، همه يكدل و يكپارچه به صحنه مي آيید و پاسخ محكمي به دشمنان و ايادي استکبار جهانی مي دهید.
این راهپيمايي نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم چهارباغ و شهرستان ساوجبلاغ ، در حقيقت تجديد بيعت با رهبر معظم انقلاب و آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي بود و مردم روستاها وشهرهای شهرستان همچون ملت هميشه بيدار ايران اسلامی با اين حضور به يادماندني، تداوم گفتمان انقلاب اسلامي را شعار دادند و با ارزش‌ها و اصول انقلاب انقلاب اسلامی پيمان دوباره بستند.
به پاس این حضور سرشار از شور و شعور از همه اقشار مردم در جاي جاي شهرستان ، شهر و روستاهای بخش چهارباغ كه مشتاقانه در مراسم راهپيمايي 22 بهمن حضور يافته و يكي ديگر از حماسه هاي تاريخي اين مرز و بوم را رقم زدند ، صميمانه تقدير و تشكر نموده و از خداوند متعال براي همگان اجر و پاداش الهي و سلامتي و سعادت مسئلت مي نمايیم.

ازخداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

 

11

11

محمد علیزاده رئیس شورای اسلامی شهرچهارباغ

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ