دیدار مردمی سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز با مردم چهارباغ.

در دیدار مردمی فرمانده انتظامی استان البرز با مردم چهارباغ مطرح و تایید شد

راه اندازی پلیس راهور شهر چهارباغ، گشایش کلانتری ملک آباد و ارتقاء و تجهیز کلانتری چهارباغ به فرماندهی انتظامی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ

دیدار مردمی سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز، فرمانده حفاظت اطلاعات، بازرسی و رییس پلیس راهور استان، جانشین منطقه انتظامی ساوجبلاغ، رییس عقیدتی سیاسی و رییس پلیس راهور شهرستان، فرماندهان کلانتری های چهارباغ و شهرک ابریشم، اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری و بخشدار چهارباغ با مردم شریف ملک آباد، مهدی آباد و چهارباغ امروز در مصلای امام خمینی”ره” و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه چهارباغ برگزار شد.

امام جمعه چهارباغ با فراخوان مسوولین و مدیران استان و شهرستان میز خدمت را به چهارباغ آورد تا مسوولان به سهولت پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
در این ملاقات چهره به چهره، مردم مشکلات انتظامی خویش را با سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز در میان گذاشتند و سردار با سعه صدر و خوشرویی پاسخگوی مطالبات مردمی بود.
در میز خدمت امروز، امام جمعه چهارباغ پیشنهاد راه اندازی پلیس راهنمایی و رانندگی شهر چهارباغ، راه اندازی کلانتری ملک آباد و ارتقاء و تجهیز کلانتری چهارباغ به فرماندهی انتظامی را مطرح کرد که مورد موافقت سردار محمدیان قرار گرفت.

حجت الاسلام دکتر سرشار، مهندس مختاری و مهندس مزاجی اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس مدیر زارع سرپرست شهرداری چهارباغ نیز در رابطه با پیشنهاد امام جمعه چهارباغ، جهت همکاری لازم اعلام آمادگی کردند.

پایگاه خبری و روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ
🇮🇷 http://sapp.ir/shora4bagh
🆒 http://shora4bagh.com

11

11

محمد علیزاده رئیس شورای اسلامی شهرچهارباغ

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ