رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرچهارباغ طی پیامی رحلت جانسوز خاتم انبیا محمد رسول الله (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی ( ع) و هشتمین اختر تابناک امامت را به تمامی مسلمانان جهان بخصوص مردم ولایت مدارچهارباغ تسلیت عرض نمودند.

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهرچهارباغ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

پیامبر اکرم(ص) بعنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد.گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به آنها نشان دهد.

فرارسیدن ایام رحلت جانگداز خاتم مهربانى و عشق، حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر (ص)، کریم آل طه دومین نور ولایت، صاحب کرامت و شفیع قیامت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را محضر امام زمان(عج)و نائب برحقش امام خامنه ای و تمامی شیعیان جهان به ویژه مردم شریف و ولايتمدار شهر چهارباغ و حافظیه (ملک آباد) و قائمیه (مهدی آباد) تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل‌بیت است. امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه های زندگی را داشته باشیم.

ازخداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

11

11

محمد علیزاده رئیس شورای اسلامی شهرچهارباغ

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ