شورای اسلامی شهر چهارباغ طی پیامی فرا رسیدن هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را به جامعه آتش نشانان تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امام موسی کاظم(ع) می فرمایند: همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می کوشند، اینان در روز قیامت (ازعذاب)،در امان هستند.
آتش نشانی، شغلی است که با اضطراب، ترس، نگرانی، شیرینی، تلخی و تاسف همراه است و مهر به زندگی انسان ها، در تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر آتش نشانان نمایان است. آتش‌نشانان انسان‌های آزاده‌ای هستند که در مواقع خطر بزرگترین نعمت خود “حیات” را به مخاطره می‌اندازند.هفتم مهر ماه بهانه‌ای است تا با گرامیداشت انسان‌هایی بپردازیم که در راه حفظ جان و آسایش ما از جان و آسایش خود می‌گذارند.
شورای اسلامی شهر چهارباغ ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان خدوم و زحمتکش به ویژه کارکنان آتش نشانی شهرداری چهارباغ، هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش نشانان فداکار کشور از خداوند متعال خواستاریم.

ازخداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

11

11

آقای حبیب مختاری رئیس شورای اسلامی شهر

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ