پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهرچهارباغ به مناسبت ۱۷ مرداد،روز خبرنگار

‍به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ متن پیام به شرح ذیل میباشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
سوگند به قلم و آنچه مى ‏نويسند.

✅ 17 مرداد روز پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي است كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي قدم مي‌زنند. طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اند كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد.
🔹خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند، خبرنگاران وجدان بيدار جامعه جهانی و تصويرگر زمان خويشند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.
🔹ضمن تبریک این روز به تمام خدمت‌گذاران در راستای آگاهی‌بخشی به جامعه، از فعالان این عرصه خصوصا خبرنگاران پر تلاش استان البرزشهرستان ساوجبلاغ شهرچهارباغ تقدیر کرده و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای حرکت در مسیر بیداری تمام جوامع بشری و برپایی حق و عدالت در گیتی را خواهانیم.
🔹از خداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

پایگاه خبری و روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ

11

11

محمد علیزاده رئیس شورای اسلامی شهرچهارباغ

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ