پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهرچهارباغ به مناسبت عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

لبَّیک اللّهمّ لبَّیک، لبَّیک لا شریک لک لبَّیک، إنّ الحمد و النّعمه لک و الملک، لا شریک لک لبَّیک

قربان یعنی سربلندی ابراهیم خلیل(ع)، آرامش و رضای اسماعیل(ع) و امیدواری هاجر؛ چه نکو روزی است این عید سعید که پس از انجام اعمال حج، بستری می‌شود برای جاری شدن و مفهوم یافتن عبودیت و بندگی، چه اینکه گفته‌اند «بگذر از فرزند و جان و مال خویش تا خلیل‌الله دورانت کنند.

قربان؛ نماد جشن رهایی از اسارت نفس و سر نهادن به فرمان خالق هستی که هر چه داریم و هست از اوست و هر آنچه بخواهد می‌شود و هر چه اراده کند شدنی است.

این عید سعید که جلوه‌ای از نظر لطف و عنایت حق تعالی بر بندگان است را به محضر امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌ا…العظمی امام خامنه‌ای، مراجع عظام تقلید و مردم شریف و شهید پرور شهر چهارباغ ، حافظیه (ملک آباد) ، قائمیه (مهدی آباد) تبریک عرض نموده، از خداوند متعال، رستگاری، عزت و کرامت ملت ایران را مسئلت می نماییم و امیدواریم خداوند منان با کرم بی منتهای خود ما را در زمره ی بندگان خالص قرار دهد.

ازخداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

11

11

محمد علیزاده رئیس شورای اسلامی شهرچهارباغ

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ