پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چهارباغ به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت (مهدی عج)

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

قُلْ کلُّ مُّترَبِّصٌ فَترَبَّصوا فَستَعْلَمُونَ مَنْ أَصحَب الصرَطِ السوِی وَ مَنِ اهْتَدَی

بگو همه ما و شما در انتظاریم. حال انتظار کشید. اما به زودی می‏دانید چه کسی از اصحاب صراط مستقیم است و چه کسی هدایت یافته است.

شعبان ماه منسوب به پیامبر عظیم الشان (ص) ، ایام دعا ، ذکر و مهیا گشتن و شوق شتافتن به ماه ضیافت الهی است.

 

زاد روز دوازدهمین کوکب درخشان آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) که بحق منجی عالم بشریت بشمار می آید هم سرآغاز دورانی است که عدالت دگرباره جان میگیرد و حقیقت باردیگر با همه شکوه و شوکت خویش رخ نمایان می سازد. بی گمان نیمه شعبان، میلاد نور و فرج و صلح و عدالت و یادآور تولد بزرگ پرچمدار عدل و داد جهان و یاد آور عدالتی بیکران و آسایشی بی انتهاست. خجسته باد میلاد نوری که سحر با شبنم لطفش بیدار می شود و خورشید در انتظار سلامش طلوع می کند.او که هر گاه جمعه از راه می رسد، صاحبدلان، دل از دست می دهند و قرار از کف می نهند و قافله دل های بی قرار روی به قبله می کنند و آمدنش را به انتظار می نشینند.

رواق منظر چشم من، آشیانه توست / کرم نما و فرودآ که خانه خانه توست

اینجانبان فرا رسیدن نیمه ماه شعبان المعظم سالروز فرخنده‌ میلاد مسعود یگانه‌ منجی‌ عالم‌ بشریت‌ ، آخرین‌ ذخیره‌ الهی‌ و حجت خداوند منان بر خلق برای‌ تعالی ، سعادت و نجات‌ انسان ها از ظلم کده‌ علایق‌ نفسانی‌ و هدایت‌ آنان‌ به‌ سوی‌ سرچشمه فلاح‌ و رستگاری ‌، حضرت‌ صاحب الامر ، بقیه‌الله‌ الاعظم ، حجه ‌بن‌ الحسن‌ العسکری‌ روحی و ارواح العالمین لتراب‌ مقدمه‌ الفداء‌ را به رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی ، خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مردم شریف شهرچهارباغ و رحافظیه (ملک آباد) و قائمیه (مهدی آباد) و همه ی منتظران حضرت تبریک تبریک عرض می نمایم.

 

11

11

آقای حبیب مختاری رئیس شورای اسلامی شهر

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ