‍ پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرچهارباغ به مناسبت روز 13 آبان

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر چهارباغ متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

وذکرهم بایام ا… (ابرهیم آیه۵)

۱۳ آبان یادآور اتفاقات مهمی در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی نظیر تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در ۱۳ آبان ۱۳۵۷و همچنین تسخیر سفارت آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) می باشد، سه رویدادی که هر یک به سهم خود نقش موثری را در پیشبرد انقلاب اسلامی داشته است.

حماسه بزرگی که یوم ا… سیزده آبان را جلوه بیشتری بخشید و نام آن را در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه ساخت، تجلی غیرت و حمیت ایرانی در جریان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ است که ایستادگی و پایداری و سازش ناپذیری ملت مسلمان ایران با استکبار را به عنوان ویژگی جدایی ناپذیر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به رخ جهانیان کشید.

همان حماسه عظیمی که بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) آن را انقلاب دوم نامید و با حمایت از اقدام انقلابی دانشجویان، بر ضرورت ادامه مبارزه با شیطان بزرگ صحه گذاشت.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز ۱۳ آبان از عموم مردم شریف و شهید پرور و ولايتمدار شهر چهارباغ ، حافظیه (ملک آباد) ، قائمیه (مهدی آباد) دعوت می نماییم، همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب، حضوری مسئولانه و آگاهانه را به منصه ظهور گذاشتند، اینبار نیز با حضور گسترده خود در راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) تجدید بیعت نمایند.

ازخداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

11

11

محمد علیزاده رئیس شورای اسلامی شهرچهارباغ

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ