‍ ‍ ‍ پیام تبریک شورای اسلامی شهر چهارباغ به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج))

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

قُلْ کلُّ مُّترَبِّصٌ فَترَبَّصوا فَستَعْلَمُونَ مَنْ أَصحَب الصرَطِ السوِی وَ مَنِ اهْتَدَی
بگو همه ما و شما در انتظاریم. حال انتظار کشید. اما به زودی می‏دانید چه کسی از اصحاب صراط مستقیم است و چه کسی هدایت یافته است.
شعبان ماه منسوب به پیامبر عظیم الشان (ص) ، ایام دعا ، ذکر و مهیا گشتن و شوق شتافتن به ماه ضیافت الهی است.

زاد روز دوازدهمین کوکب درخشان آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) که بحق منجی عالم بشریت بشمار می آید هم سرآغاز دورانی است که عدالت دگرباره جان میگیرد و حقیقت باردیگر با همه شکوه و شوکت خویش رخ نمایان می سازد. بی گمان نیمه شعبان، میلاد نور و فرج و صلح و عدالت و یادآور تولد بزرگ پرچمدار عدل و داد جهان و یاد آور عدالتی بیکران و آسایشی بی انتهاست. خجسته باد میلاد نوری که سحر با شبنم لطفش بیدار می شود و خورشید در انتظار سلامش طلوع می کند.او که هر گاه جمعه از راه می رسد، صاحبدلان، دل از دست می دهند و قرار از کف می نهند و قافله دل های بی قرار روی به قبله می کنند و آمدنش را به انتظار می نشینند.
رواق منظر چشم من، آشیانه توست / کرم نما و فرودآ که خانه خانه توست
فرا رسیدن نیمه ماه شعبان المعظم سالروز فرخنده‌ میلاد مسعود یگانه‌ منجی‌ عالم‌ بشریت‌ ، آخرین‌ ذخیره‌ الهی‌ و حجت خداوند منان بر خلق برای‌ تعالی ، سعادت و نجات‌ انسان ها از ظلم کده‌ علایق‌ نفسانی‌ و هدایت‌ آنان‌ به‌ سوی‌ سرچشمه فلاح‌ و رستگاری ‌، حضرت‌ صاحب الامر ، بقیه‌الله‌ الاعظم ، حجه ‌بن‌ الحسن‌ العسکری‌ روحی و ارواح العالمین لتراب‌ مقدمه‌ الفداء‌ را به رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی ، خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مردم شریف شهرچهارباغ وحافظیه (ملک آباد) ، قائمیه (مهدی آباد) ، شهرک ابریشم و همه ی منتظران حضرت تبریک عرض می نماییم.

11

11

آقای حبیب مختاری رئیس شورای اسلامی شهر

تماس با ما

چهارباغ خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم پلاک 144
تلفکس-02644565020
مسئول دفتر02644565012/15

سامانه پیامکی30006105006100

پیام رسان سروش

https://sapp.ir/shora4bagh

روابط عمومی شورای اسلامی شهرچهارباغ